background

Pse djemtë e marrë duken më tërheqës | Pse gratë duan burra të martuar

“ Pse djemtë e marrë duken më tërheqës”

Shumë gra e gjejnë veten të tërhequr nga një djalë që tashmë është në një marrëdhënie. Nuk është e pazakontë që njerëzit të duan atë që nuk mund të kenë. Kjo është arsyeja pse djemtë që merren duken më tërheqës se ata që nuk janë. Prandaj, disa gra do të bëjnë çmos për të kapur interesin e një njeriu të marrë, vetëm për të parë nëse munden. Kjo e bën një grua të ndihet mirë nëse mund të kthejë kokën e një djali, veçanërisht atë që tashmë ka një të dashur apo grua. Konsiderohet si një goditje në egon e tyre sepse do të thotë se ata ende duken mjaft të mira për të kapur interesin, marrëdhëniet ose asnjë marrëdhënie të një njeriu.

Nëmendjen e një gruaje, një grua e dëshiron atë, kështu që ai duhet të jetë me vlerë për një marrëdhënie. Prandaj, është e lehtë për të që ta shohë atë si një trofe. Gratë mund të jenë shumë konkurruese nga natyra. Prandaj, ata do të konkurrojnë për të fituar trofeun e një gruaje tjetër. Kjo e bën një grua të ndihet e realizuar dhe më mirë për veten është ajo mund të vjedhë me sukses njeriun e një gruaje tjetër.Dating Prospect doddw65

Pocahontas, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect kathloves1011

Sturbridge, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect yahdisciple

Victoria, Kanadë

Dating Prospect yeastral

Saltash, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect jillianmc3494

Scranton, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect hayloft89

Ferndown Industrial Estate, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect blackieawesommee

Ridley Park, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect traveler777

San Juan Capistrano, Shtetet e BashkuaraWhy Taken Guys Seem More Attractive

Ka padyshim diçka të veçantë për një burrë nëse ai është në një marrëdhënie me një grua tjetër. Ndoshta kjo do të thotë se ai është i mirë në shtrat ose ai është financiarisht i sigurt. Sido që të jetë, interesi i një gruaje zakonisht është arritur kulmin nga statusi i marrëdhënies së tij.

Siçu përmend më parë, gratë janë konkurruese. Një njeri që është në një marrëdhënie është sfiduese për të marrë. Me të vërtetë mund të rrisë vetëbesimin e një gruaje për të marrë interesin e një burri që tashmë është në një marrëdhënie të angazhuar me një grua tjetër. Kjo e bën një grua të ndihet e bukur dhe e mirë për kë është ajo. Ajo e di se ajo duhet të duket e mirë për të kapur interesin e njeriut të marrë, veçanërisht nëse ai vendos të mbajë kontaktin me të dhe të flirtojë me të pas shpinës së gruas së tij. Kjo do të thotë se ai është padyshim më i interesuar për të sesa e dashura e tij.

Gratëe duan ndjekjen ndonjëherë po aq sa një njeri. Ata si diçka që është e vështirë për të marrë, duke përfshirë një njeri që është në një marrëdhënie. Kjo e bën atë sfiduese për ta. Ata janë të gatshëm të shkojnë në distancë për të parë se sa të mirë janë ata për ta bërë një njeri të largohet nga interesi i tij aktual i dashurisë. Nëse gruaja është e pasuksesshme në kapjen e interesit të njeriut tjetër, kjo do të thotë se ajo nuk ka më aftësinë për të kthyer kokën e një burri dhe kjo mund të jetë një lëndim serioz për egon e gruas.Dating Prospect cjskater113

Ferris, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect firefrecklez

York, Kanadë

Dating Prospect tobiasalex23

Tujunga, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect adam

Bata-Siala, Egjipt

Dating Prospect lewis

Harlow, Mbretëria e Bashkuar

Dating Prospect bjohnson0619

Murdock, Shtetet e Bashkuara

Dating Prospect tommy30

Abbiategrasso, Itali

Dating Prospect amine

Tiflet, Rabat-Sale-Zemmour-Zaer, Khemisset, Marok
background

Shiko mua përsëri